Ümraniye Masaj Salonları


Anadolu yakası üsküdar de masaj salonu, spa merkezi, sauna ve sitemize kayıtlı hamamlar yer almakta. İlanlar aramış olduğunuz bölgede yoksa sitemize kayıtlı ilanları görebilirsiniz.
 

Ümraniye`de Masaj Salonu, Spa ve Türk Hamamı..!


Anadolu yakası ümraniye masaj salonu; Ümraniye'de bulunan salonumuzda sizlere modern masaj hizmeti sunmaktayız. Thai masajı ile uzakdoğu kültürünün temelinde bulunan bitkisel karışımlar ile cildiniz beslenir.Aromaterapi masajı ile cildiniz daha genç bir görünüşe sahip olur.Bölgesel masajlar sayesinde eklem ağrılarınız, stres ve sinir, boyun ve bel ağrılarınızdan kurtulursunuz.Doku masajı ile cildinizdeki toksin maddeleri atarak sağlıklı bir bedene sahip olabilirsiniz. Ümraniye'de bulunan masaj salonlarımızda tüm masajları uzman bayan masözlerimiz sizlere özel tek kişilik odalarınızda yapmaktadır. Masaj sonrası kendinizi yenilenmiş, tazelenmiş ve tıpki yeniden doğmuş gibi tüm yorgunluklarınızdan kurtulmuş gibi hissedeceksiniz. Salonumuzda bulunan buhar odaları ile buhar masajının keyfini çıkararak odadan çıktıktan sonra rahat bir şekilde duşunuzu alabilirsiniz.Spa salonumuzda sizlere özel spa masajları yapılır.Jakuzi odalarında bedeninize küvetteki kuvvetli motorlar yardımı ile su masajı yapılırak dinlenebilirsiniz.

Ümraniye SPA; Bu ilçede spa merkezleri spor fitness salonları ve lüks otellerde yer almaktadır. Spa arıyorsanız popüler ilçemiz aradığınız yer deriz siz en yakın spa hizmeti sunan mekanlar sitemizin üst kısmında reklam banner alanında yer almaktadır.

Ümraniye Türk Hamamı; Ençok ve kolay ulaşabileceğiniz yeni ve tarihi hamamlarda kese hizmeti yaptırabilirsiniz aynı zamanda hamamlarda köpük masajı hizmetide uygulanmaktadır.

Masaj rehberi; Web sitemiz devamlı güncel konu ve yerleri takip etmektedir 2018 yılı yeni açılan ve daha önceki yıllarda hizmet sürdüren masaj salonu ve diğer ıslak alan kullanımı sağlıyan mekanları bulabilirsiniz veya bizlere iletişim sayfamızdan tavsiyede bulunabilirsiniz.

Masaj Salonu ve Spa Resimleri Resim No: 1
Masaj Salonu ve Spa Resimleri Resim No: 2
Masaj Salonu ve Spa Resimleri Resim No: 3
Masaj Salonu ve Spa Resimleri Resim No: 4
Masaj Salonu ve Spa Resimleri Resim No: 5
Masaj Salonu ve Spa Resimleri Resim No: 6
Masaj Salonu ve Spa Resimleri Resim No: 7
Masaj Salonu ve Spa Resimleri Resim No: 8
Masaj Salonu ve Spa Resimleri Resim No: 9