Şile Masaj Salonları


Anadolu yakası şile de masaj salonu, spa merkezi, sauna ve sitemize kayıtlı hamamlar yer almakta. İlanlar aramış olduğunuz bölgede yoksa sitemize kayıtlı ilanları görebilirsiniz.
 

Şile`de Masaj Salonu, Spa ve Türk Hamamı..!


Anadolu yakası şile masaj salonu; Şilede masaj salonları, hamamlar ve Sauna, sıcaklığı genel olarak 70 derece - 90 derece, sessiz ve huzurlu bir odada buhar banyosudur.Yüksek sıcak sayesinde terlemeniz kolaylaşır.Terleme yolu ile vücudunuzda biriken zararlı maddeler ve toksinler vücut dışına atılır.Bu sayede cildiniz temizlenir ve sağlığına kavuşur. Sauna odalarındaki buhar, dolaşım sisteminizin aktif bir şekilde çalışmasını sağlayarak oksijen dolaşımınızı arttırır. Şile`de bulunan salonumuzdaki sauna odalarımız, bedeninizin dinlenmesini ve ruh sağlığınızın düzelmesi konusunda olumlu sonuçlar üretir.Hızlanan kan dolaşımı ve bedeninize sıcak buhar teması ile bedeninizin dinlenmesi sağlanır, gerginlik ve streslerinizden kurtulur, huzurlu bir güne devam edebilirsiniz. Sauna odasından çıktıktan sonra salonumuzda duş alabilir ve rahatlayabilirsiniz. Sauna Odalarının Faydaları Sauna ile vücudunuzun deri tabakasının altında biriken toksin maddeler vücut dışına atıldığı için daha sağlıklı bir bedene sahip olursunuz. Vücudunuzun deri tabakasındaki sıcaklık, sıcak buhar sayesinde arttığı için, hastalıklara karşı vücuttaki direnci arttıran antikor maddesinin üretilmesinde artış sağlanır. Sıcak buhar sayesinde kan damarlarınızda genişleme sağlanarak kan akış hızınız artar.Kan akışınız hızlanarak hücrelerinize daha fazla oksijen aktarımı sağlanır.Bu sayede deri tabakanız daha sağlıklı bir yapıya kavuşur. Sauna ile kas ağrılarınızdan, omuz ve boyun ağrılarınıza kadar bir çok ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz. Şilede sauna odaları gelerek solunum yollarınızın gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Şile SPA; Bu ilçede spa merkezleri spor fitness salonları ve lüks otellerde yer almaktadır. Spa arıyorsanız popüler ilçemiz aradığınız yer deriz siz en yakın spa hizmeti sunan mekanlar sitemizin üst kısmında reklam banner alanında yer almaktadır.

Şile Türk Hamamı; Ençok ve kolay ulaşabileceğiniz yeni ve tarihi hamamlarda kese hizmeti yaptırabilirsiniz aynı zamanda hamamlarda köpük masajı hizmetide uygulanmaktadır.

Masaj rehberi; Web sitemiz devamlı güncel konu ve yerleri takip etmektedir 2018 yılı yeni açılan ve daha önceki yıllarda hizmet sürdüren masaj salonu ve diğer ıslak alan kullanımı sağlıyan mekanları bulabilirsiniz veya bizlere iletişim sayfamızdan tavsiyede bulunabilirsiniz.

Masaj Salonu ve Spa Resimleri Resim No: 1
Masaj Salonu ve Spa Resimleri Resim No: 2
Masaj Salonu ve Spa Resimleri Resim No: 3
Masaj Salonu ve Spa Resimleri Resim No: 4
Masaj Salonu ve Spa Resimleri Resim No: 5
Masaj Salonu ve Spa Resimleri Resim No: 6
Masaj Salonu ve Spa Resimleri Resim No: 7
Masaj Salonu ve Spa Resimleri Resim No: 8
Masaj Salonu ve Spa Resimleri Resim No: 9